Feraty při outdoor programech

Letošní novinkou jsou týmové programy se zážitkem feraty v ČR nebo Alpách.

Feraty jsou zajištěné železné cesty na skále nachází se po České republice v Alpách nebo přímo v Praze.

alt

Outdoor v jeskyních 

Pokud chcete prožít něco tajemného a netradičního, můžete zvolit outdoor v podzemí. Kombinaci jeskyně a moravského sklípku nevadí ani ošklivé počasí. Potvrdí vám to i naši klienti.

Kontakt

Mgr. Vít Veselý

Na Štěpnici 45
182 00 Praha 8
info@outdooraktivity.cz
+420 777 654 799

Aktivitami v přírodě a prožitkovou pedagogikou ve firemním prostředí se zabýváme již od roku 1998. V roce 2000 vznikly Outdoor aktivity. Dnes naši základnu tvoří 30 lektorů, instruktorů, psychologů a dalších realizátorů i partnerů.

Většina lektorů a instruktorů je vysokoškolsky vzdělaná s dalšími certifikacemi sportovních licencí a osvědčeních z oblasti firemního-managerského vzdělávání. Instruktoři jsou aktivní horolezci, VHT, vodáci a nadšení sportovci. Naše dlouhodobé zkušenosti s realizací převážně teambuildingových programů plynou nejen z několikaleté pedagogické praxe s dospělými, mládeží a dětmi, ale i z organizací programů pro cestovní a vzdělávací agentury. V současnosti našimi kurzy prošlo přes 10 000 účastníků.

 

Náš tým

Mgr. Vít Veselý

Víťa

Zakladatel firmy, reklama, marketing, organizace, vedení kurzů, herní činnosti, lanové aktivity, reflexe, 12let praxe s týmovými programy a 16let praxe s lanovými aktivitami, certifikace, licence a osvědčení: rozvoj komunikace, leadership, zdravotník-PP, fitness, lyžování, snouwboard, masér, plavčík, vodní sporty, činnosti ve výškách pomocí horolezecké techniky. Vždy připraven.

 

 
 

Mgr. Roman Soukup

Roman

Charakterizuje ho neutuchající kreativita, motivace a „zapálení“. 20let praxe s zážitkovou pedagogikou, vedení kurzů, herní činnosti, reflexe a týmové rozbory, certifikace leadership, zdravotník PP, výuka IT programů.

 


 

 

Mgr. Radka Cvejnová

Radka Pilná jako fčelička. Pečlivá a přesná. Týmové a kreativní hry, příprava programů, administrativní činnost, zdravotník PP, instruktor lyžování, kurzy komunikace. Nemalé pedagogické zkušenosti.

 

 

 

 

Martin Soukup

Martin

Všestrannost, kreativita, zájem o věc a věčný komunikativec. Vedení kurzů, herní činnosti, lanové aktivity, instruktor lezení, instruktor vodních turistiky, paragliding, foto, video, IT technika, kurz komunikace, zdravotník.

 

 

 

 

 Petr Záleský - Šéťa

Šéťa

Všestranný sympaťák a skrytý talent. Herní činnosti, lanové aktivity, instruktor skálolezení a cvičitel ČHS, zdravotník , odvážný jezdec na buttboardingu.

 

 

 

 

 

 A mnozí další:

Kuba, Luboš, Michal, Lukáš, Helenka, Ivan, Šéďa, Jana, Lenka, Tomáš, Jíiřan, Jirka

vsichni

 

 

Cookies

Na našem webu využíváme pouze cookies, které jsou bezpodmínečně nutné pro jeho správnou funkčnost.

ok